İstanbul 2 Şubesi
Yönetim Kurulu
Mahmut AKAY
Şube Başkanı

İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı

     1975 yılında Mardin ilinin  Midyat ilçesinde doğdum. İlkokul, ortaokul ve liseyi Batman'da tamamladım. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Tarih bölümünden mezun oldum. 2000 yılında Batman Bıçakçı köyünde öğretmenlik görevime başladım. 2005 yılında İstanbul Zeytinburnu'na öğretmen olarak atandım.2006 yılından beri idareci olarak görev yapmaktayım.2006 -2010 yıllarında Zeytinburnu Kazlıçeşme Abay ilköğretim okulunda müdür yardımcısı, 2010 - 2014 Fatih Şeyhülislam Hayri Efendi ilköğretim okulunda okul müdürü olarak görev yaptım. 2014 Ekim tarihinden itibaren Fatih Mimar Sinan İşitme Engelliler İlk-Orta Okulunda okul müdürü görevimi yürütmekte olup. Evli ve iki çocuk babasıyım

Şuan Eğitimbirsen İstanbul 2 Nolu Şube Başkanlığı görevinde bulunmaktayım.


Muammer ERDOĞAN
Başkan Vekili

Şube Başkan Vekili  


Fatih Mustafa TOPSAKAL
Başkan Yardımcısı Teşkilatlanma

Başkan Yardımcısı Teşkilatlanma

      2002 yılında Gaziosmanpaşa'da göreve başladı. Sendikal faliyetlere ilk olarak Gaziosmanpaşa İlçe temsilciliğinde göreve başladı. Sultangazi İlçesinin teşkilatlanmasında ve ilçe yönetimde yer aldı. Daha sonra uzun yıllar Gaziosmanpaşa Teşkilatma sekreteri olarak görev yaptı. 2020 Eylül ayından itibaren de Gaziosmanpaşa İlçe Temsilciği görevini yaptı. 30 Ekim 2022 de yapılan olağan kongrede Teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcısı olarak şube yönetimine seçildi. Gaziosmanpaşa'da Şehit Anıl Kaan Aybek Ortaokulu müdürü olarak görev yapmaktadır.


Durmuş KAHRİMAN
Başkan Yardımcısı Mali İşler

Başkan Yardımcısı Mali İşler

1974 Amasya Gümüşhacıköy’de doğmuştur.
1993 Zeytinburnu İmam Hatip Lisesi ve 1999 Mimarsinan Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı Mezunudur. 1999 dan itibaren Fatih’te değişik okullarda öğretmenlik ve idarecilikler yapmış olup halen Fatih’te idareciliğe devam etmektedir. Sendikamızda Fatih temsilciliği ve Şube Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmüş ve  halen Şube Başkan yardımcılığına devam etmektedir.


Mucahit CANA
Başkan Yardımcısı Basın ve İletişim

Başkan Yardımcısı Basın ve İletişim


Sıddık DEMİR
Başkan Yardımcısı Hukuk/Toplu Sözleşme

Başkan Yardımcısı Hukuk/Toplu Sözleşme

Sıddık DEMİR 1976 yılında doğdu.İstanbul ili Sultangazi  ilçesinde görev yapmakta.Evli ve 2 Çocuk babası.


İlkay GÜL
Başkan Yardımcısı Eğitim ve Sosyal İşler

Başkan Yardımcısı  Eğitim ve Sosyal İşler

   1978 yılında Manisa’nın Akhisar ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğretimini Akhisar’da tamamladı.2000 yılında Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği’nden mezun oldu.2021 yılında ise Sabaattin Zaim Üniversitesi Eğitim Yönetimi Denetimi alanında Yüksek Lisans yaptı. Evli ve 5 çocuk babasıdır. 2000-2014 yılları arasında Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu’nda çalıştı.2014 yılından itibaren Dumlupınar Ortaokulu/İmam Hatip Ortaokulu’nda Okul Müdürü olarak görev yaptı.2008 yılından beri Sultangazi ve Gaziosmanpaşa Eğitim-Bir Sen yönetiminde çeşitli görevlerde bulundu.30 Ekim 2022 de yapılan olağan kongrede İstanbul 2 nolu şube yönetiminde Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal işler sekretaryası) olarak seçildim.